biżuteria autorska
O autorze
Akcja: Nie kradnij zdjęć! free counters koraliki
piątek, 13 maja 2011
Kolczyki z turmalinu i iolitu, do złudzenia przypominające kiść dojrzewających w słońcu winogron.
czwartek, 21 kwietnia 2011
Niech króliczek przyniesie wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć..
poniedziałek, 18 kwietnia 2011
Już od dawna przymierzałam się do wykonania takiego projektu lecz obawiałam się, że to może przerastać moje zdolności.Jak ostatecznie to wyszło możecie ocenić sami.Będę wdzięczna za komentarze i uwagi, z te drugie w szczególności :)
czwartek, 17 lutego 2011
nieśmiało mój kolejny wyrób:) Wisior.
No przyszła chwila prawdy. Oto mój pierwszy naszyjnik sutasz. Będę wdzięczna za wszelkie uwagi i komentarze. Cenne będzie dla mnie wytknięcie najmniejszego błędu:) Pozdrawiam i czekam niecierpliwie.
poniedziałek, 07 lutego 2011
Od jakiegoś czasu z zapartym tchem przyglądam się twórczości Hannah z Alter-ego. Na początku zastanawiałam się, jak wszyscy zapewne, jak Ona to robi??? Nie czekając zbyt długo postanowiłam sama spróbować. Pierwszy krok już zrobiłam. Zamówiłam sznurek sutasz i z dziecięcą niecierpliwością czekam na przesyłkę. Aż mnie korci żeby już zacząć tę niezwykłą kolorowa przygodę. Mam nadzieję, że mój kolejny wpis będzie już uwieńczony jakimś małym sukcesem. Polecam wszystkim obejrzenie prace mistrzyni polskiego sutaszu Hannah www.alter-ego-hannah.blogspot.com
środa, 02 lutego 2011
Walentynkowe serce ze szlachetnymi granatami. Srebro próba 925 i 999 całość oksydowana i polerowana
początek drogi.
niedziela, 19 września 2010
Oto bransolety zrobione na zamówienie.
poniedziałek, 13 września 2010
Zobacz niesamowita twórczość Kornelii. Jej dzieła to cuda!
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6